0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Букети з гербер

КодOD-306
Букет із 17 гербер
910 грн
КодOD-303
Букет із 17 гербер
905 грн
КодOD-958
101 гербера в корзині
5477 грн
КодOD-307
Букет із 15 гербер
840 грн
КодOD-309
Букет із 3 троянд і 12 гербер
1156 грн
КодOD-302
Букет із 21 гербери
1125 грн
КодOD-102
Букет із 25 гербер
1335 грн
КодOD-310
Букет із 21 гербери
1140 грн
КодOD-301
Букет із 25 гербер
1450 грн
КодOD-300
Букет із 9 гербер
630 грн
КодOD-311
Букет 11 гербер
680 грн
КодOD-305
Букет із 11 гербер
655 грн
КодOD-308
Букет із 13 гербер
740 грн

 Букет з гербер

З гербери пов'язано безліч легенд. Згідно з однією з них, ця чарівна квітка була раніше юної німфою, яка не хотіла привертати до себе неприємні їй погляди.

Ці квітневі квіти випромінюють безтурботність, радість і щирість. Вони також вважаються символом скромності і цнотливості. Букети гербер прийнято дарувати на знак визнання в любові. Вам не знадобиться шукати потрібні слова - квіти розкажуть самі про ваші глибокі почуття. Оскільки гербера також асоціюється з чистотою, букет з них стане відмінним подарунком на знак вдячності, захоплення або поваги.

Зовні гербери нагадують сонце, тому від них виходить настільки позитивна тепла енергія. Яскраві відтінки і витончена краса квітів дарує оточуючим добро і радість, наповнюючи все навколо своєю життєрадісністю.

Якщо ви хочете здивувати кохану дівчину оригінальним подарунком, замовити букет гербер стануть найкращим вибором. Ці квіти трохи нагадують романтичну ромашку і сонячний соняшник. Тому букет з них буде мати особливу чарівність. Кольорове розмаїття дає можливість створювати оригінальні композиції - ніжно-пастельні або яскраві.

Гербери мають особливу властивість - вони здатні зберігати свіжість дуже довгий час, що не характерно для інших квітів. Крім того, їм не властива примхливість. Гербери відмінно поєднуються з багатьма рослинами, створюючи гармонійну композицію. Букети з цих квітів можна сміливо дарувати не тільки представницям прекрасної половини суспільства, але також чоловікам і дітям. Обмежень в кольоровій гамі практично немає - від невинного білого до насиченого червоного і темно-фіолетового відтінку. Це дає можливість втілювати всілякі креативні ідеї, перетворюючи гербери в справжній витвір квіткового мистецтва, яке випромінює особливий шарм.

У букетах з гербер зберігається літнє тепло, життєрадісність і оптимізм. Даруйте їх своїм близьким, і вони довго будуть насолоджуватися цими прекрасними почуттями навіть в осінні похмурі дні і холодні зимові вечори.

У різних країнах ці квіти мають своє особливе значення. Іноді їх сприймають як символ загадковості, в деяких випадках вони служать уособленням відкритості та чистоти почуттів. Тому гербери можна вважати універсальними квітами - букет з них буде доречно виглядати на будь-якому урочистому заході, навіть на весіллі.

Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
    Більше
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 590грн
  • 5480грн
Для кого
Привід
Свято