0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Уважаемые клиенты!

Возможность и стоимость доставки в другие города Одесской области на время карантина уточняйте у менеджера магазина с 9.00-18.00

Доставка за город в период карантина осуществляется только службой такси.

Півонії в коробці

КодOD-6130
15 півоній в коробці
2550 грн

по запиту

КодOD-6132
9 півоній в коробці
1601 грн

по запиту

КодOD-6110
39 півоній в коробці
5310 грн

по запиту

КодOD-541
Півонії, троянди, еустоми
4084 грн

по запиту

КодOD-9134
9 імпортних півоній в коробці
2620 грн

по запиту

КодOD-6131
19 півоній в коробці
2935 грн

по запиту

КодOD-6133
15 півоній в коробці
2550 грн

по запиту

КодOD-540
45 півоній в коробці
6260 грн

по запиту

КодOD-32
Півонії і еустома в коробці
2891 грн

по запиту

КодOD-9133
51 імпортна півонія в коробці
6581 грн

по запиту

 Півонії в коробці

Букет з піонів завжди вважався самим ніжним, трепетним і ласкавим подарунком. Букети квітів, як відомо, є найкращими подарунками як для жіночої половини населення, так і чоловічий: ніжні або ж суворі, вони здатні викликати ціле море емоцій. Але найбільше щастя, радості й трепету викличе саме коробка півоній, яку Ви можете купити в місті Одеса.

Півонії в круглій коробці є романтичним і приємним подарунком. Півонії доречно дарувати як на весняні, теплі свята, так і на холодні осінні, коли так сильно не вистачає тепла і турботи. Наші флористи підбирають тільки найкращі, яскраві квіти, які увійдуть в коробочку, таку ж приємну на вигляд, як і вони.

Не знаєте, що краще подарувати коханим і знайомим людям на свята? Тоді вибирайте коробку квітів, і Ви точно не помилитеся, адже саме Ваш подарунок буде найбільш незвичайним, креативним з усіх інших.

Квіти в коробці - це дивовижна і оригінальна композиція, яка краще, ніж будь-який інший букет, порадує кожну людину з Вашого оточення. Пишність і неробство ніжних півоній дозволять дарувати їх кожному, на будь-який випадок: такой оригінальній, розкішній і запашнії квітці будуть раді як маленькі, так і великі.

У нас в місті Одесі Ви можете купити такі квіти:

  • Півонії в шляпній коробці: романтичний і теплий подарунок;
  • Рожеві півонії: для ніжного свята;
  • Білі півонії в коробці: для скромного і простого подарунка та ін.

Красива коробка з півоніями знадобиться Вам на будь-яке з свят. Ви можете прийти з нею як до улюбленої на День народження, так і до матері на восьме березня: варто лише відкрити маленьку або велику коробочку - і ви побачите непідробне щастя і радість на їх обличчі. Купити півонії в коробці так само варто і чоловікам: як Вашому батькові, так і начальнику на будь-яке свято. Все, що Вам потрібно зробити - це зв'язатися з нами, і ми оформимо безкоштовну доставку букетів по Одесі.

Де купити коробку півоній в Одесі?

Наш магазин займається доставкою квітів по Одесі в будь-який зручний для Вас час. Саме у нас вигідно купувати за низькими цінами найприємніші і вишукані композиції. Ви можете купити півонії в шляпній коробці з доставкою квітів по Одесі прямо зараз, не втрачаючи ні хвилини і маючи можливість привітати коханих вже сьогодні. З нашими професійними кур'єрами, які доставляють квіти в коробці швидко і в кращому вигляді, це не казка, а реальність!

Уточнить категорию