0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в селище Котовського - 250 грн

Уточнюйте, про можливість доставки замовлення та наявність квітів/товарів у потрібному вам місті, перед оплатою замовлення. Viber, WhatsApp, Telegram - +380974077575

Ми раді вітати Вас на сайті компанії Roza.od.ua! З 2008 року наша компанія успішно займається доставкою квітів і подарунків по місту Одесі та Одеській області. Наш магазин вже має великий досвід у сфері доставки квітів і подарунків, але ми не зупиняємося на досягнутому.

Ми продовжуємо активно розвиватися. Ми постійно покращуємо наш магазин і вносимо щось нове. Багато чого ще попереду! Ми дбаємо про високу якість нашої роботи і намагаємося приділяти максимум уваги покупцям. Ми любимо, коли у наших клієнтів гарний настрій, тому робимо все, щоб покупка в Інтернет-магазині Roza.od.ua не викликала у Вас тільки приємні враження.

Основні принципи роботи нашої компанії:

  • ми працюємо тільки з якісними квітами і флористичною продукцією;
  • ми проводимо жорсткий контроль за якістю виконання кожного замовлення;
  • клієнтоорієнтованість, і турбота про будь-які дрібниці Вашого замовлення;
  • ми відкриті для ваших заохочень або критики;
  • ми постійно працюємо над поліпшенням рівня сервісу;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Успішно використовуючи і застосовуючи ці принципи в нашій роботі з кожним роком число постійних клієнтів нашої компанії стрімко зростає. І це говорить нам про те, що ми рухаємося в правильному напрямку. За довгі роки нашої роботи, ми вже доставили в Одесі і області більше 20 000 різноманітних букетів і квіткових композицій.

Ми дякуємо вам за теплі, радісні слова, які ми часто чуємо від вас! Нам дуже приємно усвідомлювати, що те, що ми робимо дійсно потрібно і доставляє Вам і Вашим близьким багато радості. У свою чергу ми продовжуємо прикладати максимум зусиль щоб вам було просто і зручно використовувати наш сайт для вибору потрібного вам подарунка.

Ми весь час працюємо над збільшенням асортименту продукції нашого Інтернет-магазину, щоб у Вас було все більше різноманітних варіантів для подарунка з будь-якого приводу. Ми завжди відкриті для Ваших заохочень чи критики, щоб зробити нашу компанію максимально зручною для Вас - наших дорогих і улюблених клієнтів ;)

Наші контакти:

+38 (097) 407 75 75 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+38 (066) 939 26 06

+38 (063) 496 46 46


онлайн чат

[email protected]

Uaflowers