0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Уважаемые клиенты!

Возможность и стоимость доставки в другие города Одесской области на время карантина уточняйте у менеджера магазина с 9.00-18.00

Доставка за город в период карантина осуществляется только службой такси.

Ціни на квіти в Одесі досить різні, все залежить від виду, від оформлення букетів, від різних додаткових послуг. Якщо крім букета ви замовляєте такий бонус, як доставка квітів в Одесі ціни можуть бути різними.

Переваги ціни нашого Інтернет-магазину

Якщо ви загляньте на сайт нашого салону, то залишитеся задоволені і самими букетами і рівнем послуг. Ми давно працюємо в даній сфері, відстежуємо всі новинки у флористиці, втілюємо їх у наших букетах. Наші флористи працюють тільки з перевіреними постачальниками, тому в букетах ви побачите свіжі пахучі квіти, які обов'язково доставлять позитивні почуття адресатам.

Крім ідеальних сучасних композицій, зручною послуги вибору товарів, ви отримуєте і бонус - у нас безкоштовна доставка квітів. Ви платите тільки за сам букет, а послуга доставки для Вас безкоштовна. Доставка забезпечить швидкість отримання адресатом замовлення, а також ідеальний вид квітів в ньому.

У місті всюди різні ціни на квіти, Одеса велике місто з безліччю флористичних салонів в окремих районах, цей факт пояснює різницю в ціні. У нашому магазині ви знайдете привабливі ціни і величезна різноманітність композицій з найрізноманітніших квітів: троянди, лілії, гербери, орхідеї різних видів і відтінків. Всі композиції розміщені у відповідних розділах каталогу. Залежно від виду квітів в букеті ціни також будуть відрізняться в більшу або меншу сторону.