0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Весняні квіти

КодOD-0937
Букет із 10 ірисів, 35 тюльпанів і 6 фрезій
2703 грн
КодOD-0114
Букет із 7 ірисів, 4 гербер, 6 тюльпанів
1881 грн
КодOD-1800
Букет із 6 ірисів і 3 тюльпанів
655 грн
КодOD-82
Букет із 11 тюльпанів
684 грн
КодOD-66
45 тюльпанів в коробці
2214 грн

по запиту

КодOD-60
15 тюльпанів в коробці
1125 грн

по запиту

КодOD-0903
Букет із 21 іриса і 8 мімоз
3305 грн

по запиту

КодOD-2924
Букет із 25 тюльпанів
1594 грн

по запиту

КодOD-1935
11 тюльпанів і Raffaello
825 грн

по запиту

КодOD-2910
Букет із 51 тюльпана
3141 грн

по запиту

КодOD-0941
Букет із 26 ірисів і 25 тюльпанів
3084 грн

по запиту

КодOD-2108
Букет із 15 тюльпанів
1065 грн

по запиту

КодOD-63
7 тюльпанів, 7 альстромерій, фрезії
1797 грн

по запиту

КодOD-88
Букет із 11 тюльпанів
693 грн

по запиту

КодOD-64
45 тюльпанів в коробці
2861 грн

по запиту

 Весняні квіти

Традиційно коханих задаровують трояндами (за кольором бутона можна простежити розвиток відносин). Найцікавіше, що краса подібного букета оцінюється, здебільшого не за оригінальністю композиції, а по довжині ніжок (дивно, чи не так?).

Правда, останнім часом ця «оригінальна» традиція стала поступово відходити, а дівчата, нарешті, дізналися, що крім троянд є ще орхідеї, гербери, хризантеми, тюльпани, іриси. Останні, до слова не особливо популярні поки, оскільки вважаються більше просто садовими квітами, ніж предметом подарунка коханій. Шкода, оскільки саме ніжне забарвлення і оригінальна форма квітки може підкреслити чарівність і чарівність дівчини.

Флористи нашого магазину квітів в Одесі радять звернути увагу на композицію з тюльпанів та ірисів. Перші підкреслять те, що ви цінуєте затишок і домашню обстановку, не схильні до авантюризму. Дівчина підсвідомо буде здогадуватися, що для вас вона не швидкоплинне захоплення. Ви схильні до серйозних стосунків і цінуєте її, як берегиню домашнього вогнища. Іриси ж, навпаки покажуть коханії, що ви давно помітили її оригінальність, неповторність, жіночність, витонченість, грацію. Крім цього дівчата сприймають ірис, як ознака невинності, вірності і подружньої любові.

Наш сайт надає можливість вибору будь-якої композиції з тюльпанів та ірисів для коханої, дружини, матері з доставкою букета в Одесі. Кваліфіковані флористи підкажуть, яке поєднання кольорів найбільше підійде до конкретної події, кольором очей, волосся, віком жінки.

Незаперечною перевагою ірисів і тюльпанів є наявність величезне розмаїття форм і кольорів бутонів. Це дозволяє скомпонувати з них навіть весільний букет нареченої. Неважливо, що вона вибрала традиційну білу сукню. За словами фахівців, до нього підійдуть світло-блакитні, бежеві, кремові іриси і ніжно-рожеві тюльпани.

 Весняні квіти Одеса

Також різноманітність відтінків дозволить зробити оригінальний подарунок і в разі спільного виходу в світ. Наприклад, запросивши жінку в театр, можна обережно запитати про колір і фактурі сукні, в якій вона з'явиться. Залежно від цього професіонал-флорист вибере колір і форму бутонів, композиція з приємно здивує не тільки саму кохану, але і всіх, хто побачить, як прекрасно підкреслює букет квітів вечірній туалет і чарівність обраниці.

Варто відзначити, що композиція з тюльпанів та ірисів буде дуже доречною, оскільки символізує пробудження природи від довгого і холодної зими. У ранні весняні місяці доречно дарувати букети з насичених синіх ірисів і яскравих тюльпанів, які підкреслять прихід довгоочікуваного весняного буйства фарб і тепла. Навпаки, ніжні квіти, подаровані дівчині символізуватимуть не лише її невинність і вірність, а й підкреслять романтичний настрій та подарує гарний настрій.

Дивіться також: букети ірисів, букети тюльпанів, букети мімози

Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 650грн
  • 2710грн
Для кого
Привід
Свято