0 Ваша Кошик
0
Вартість доставки в Одеса - 0 грн

Весняні квіти

КодOD-0937
Букет із 10 ірисів, 35 тюльпанів і 6 фрезій
2703 грн
КодOD-0114
Букет із 7 ірисів, 4 гербер, 6 тюльпанів
1881 грн
КодOD-1800
Букет із 6 ірисів і 3 тюльпанів
655 грн
КодOD-82
Букет із 11 тюльпанів
684 грн
КодOD-66
45 тюльпанів в коробці
2214 грн

по запиту

КодOD-60
15 тюльпанів в коробці
1125 грн

по запиту

КодOD-0903
Букет із 21 іриса і 8 мімоз
3305 грн

по запиту

КодOD-2924
Букет із 25 тюльпанів
1594 грн

по запиту

КодOD-2910
Букет із 51 тюльпана
3141 грн

по запиту

КодOD-1935
11 тюльпанів і Raffaello
825 грн

по запиту

КодOD-0941
Букет із 26 ірисів і 25 тюльпанів
3084 грн

по запиту

КодOD-2108
Букет із 15 тюльпанів
1065 грн

по запиту

КодOD-64
45 тюльпанів в коробці
2861 грн

по запиту

КодOD-63
7 тюльпанів, 7 альстромерій, фрезії
1797 грн

по запиту

КодOD-88
Букет із 11 тюльпанів
693 грн

по запиту

 Весняні квіти

Традиційно коханих задаровують трояндами (за кольором бутона можна простежити розвиток відносин). Найцікавіше, що краса подібного букета оцінюється, здебільшого не за оригінальністю композиції, а по довжині ніжок (дивно, чи не так?).

Правда, останнім часом ця «оригінальна» традиція стала поступово відходити, а дівчата, нарешті, дізналися, що крім троянд є ще орхідеї, гербери, хризантеми, тюльпани, іриси. Останні, до слова не особливо популярні поки, оскільки вважаються більше просто садовими квітами, ніж предметом подарунка коханій. Шкода, оскільки саме ніжне забарвлення і оригінальна форма квітки може підкреслити чарівність і чарівність дівчини.

Флористи нашого магазину квітів в Одесі радять звернути увагу на композицію з тюльпанів та ірисів. Перші підкреслять те, що ви цінуєте затишок і домашню обстановку, не схильні до авантюризму. Дівчина підсвідомо буде здогадуватися, що для вас вона не швидкоплинне захоплення. Ви схильні до серйозних стосунків і цінуєте її, як берегиню домашнього вогнища. Іриси ж, навпаки покажуть коханії, що ви давно помітили її оригінальність, неповторність, жіночність, витонченість, грацію. Крім цього дівчата сприймають ірис, як ознака невинності, вірності і подружньої любові.

Наш сайт надає можливість вибору будь-якої композиції з тюльпанів та ірисів для коханої, дружини, матері з доставкою букета в Одесі. Кваліфіковані флористи підкажуть, яке поєднання кольорів найбільше підійде до конкретної події, кольором очей, волосся, віком жінки.

Незаперечною перевагою ірисів і тюльпанів є наявність величезне розмаїття форм і кольорів бутонів. Це дозволяє скомпонувати з них навіть весільний букет нареченої. Неважливо, що вона вибрала традиційну білу сукню. За словами фахівців, до нього підійдуть світло-блакитні, бежеві, кремові іриси і ніжно-рожеві тюльпани.

 Весняні квіти Одеса

Також різноманітність відтінків дозволить зробити оригінальний подарунок і в разі спільного виходу в світ. Наприклад, запросивши жінку в театр, можна обережно запитати про колір і фактурі сукні, в якій вона з'явиться. Залежно від цього професіонал-флорист вибере колір і форму бутонів, композиція з приємно здивує не тільки саму кохану, але і всіх, хто побачить, як прекрасно підкреслює букет квітів вечірній туалет і чарівність обраниці.

Варто відзначити, що композиція з тюльпанів та ірисів буде дуже доречною, оскільки символізує пробудження природи від довгого і холодної зими. У ранні весняні місяці доречно дарувати букети з насичених синіх ірисів і яскравих тюльпанів, які підкреслять прихід довгоочікуваного весняного буйства фарб і тепла. Навпаки, ніжні квіти, подаровані дівчині символізуватимуть не лише її невинність і вірність, а й підкреслять романтичний настрій та подарує гарний настрій.

Дивіться також: букети ірисів, букети тюльпанів, букети мімози

Уточнить категорию
ФИЛЬТРЫ ТОВАРОВ:
Тип товару
Квіти в складі
Колір
Тип кольору
Композиція з
Кількість квітів
Ціна

грн  –  грн

  • 650грн
  • 2710грн
Для кого
Привід
Свято